VAPIANO V PRAZE

Vapiano v Praze? Když jsme na začátku léta ve Spálené ulici narazili na velké plakáty “Vapiano – již brzy,” nevěřili jsme vlastním očím. Jsme zvyklí navštětovat tento řetězec v Německu, kde jsme se s ním setkali téměř v každém větším městě. No a konečně jsme se dočkali i u nás, v Česku.

Vapiano je německý řetězec italských restaurací, ve kterém vám připraví těstoviny, salát nebo pizzu přímo před vaším zrakem. A protože jsme milovníci italské kuchyně, tenhle typ restaurace jsme si hned zamilovali.

Vapiano otevřelo na začátku sprna, ale v tu dobu jsme byli na dovolené ve Špěnlsku (článek o dovolené už je na cestě). Každopádně o týden později jsme se potkali s naší kamarádkou Verčou a užili si ve Vapianu naprosto skvělý večer. Mezi objednávkami nechyběl tuňákový salát, calzone plněná pizza, výborný salát a jejich vyhlášený ledový čaj (zkuste určitě brusinkový, ten je naprosto dokonalý). Na závěr nemohly chybět drinky jako hugo nebo aperol spritz, no znáte to.. 🙂


A co si myslíte o Vapianu vy? Už jste se stavili na oběd nebo večeři? Máte nějaký tip na to, co si dát příště? Napište nám dolů do komentářů, rádi si to přečteme!

Napsat komentář