Londýnský Shoreditch Grind

Co by to bylo za výlet, kdybychom neprozkoumali alespoň jednu místní kavárnu. Jinak tomu nebylo ani minulý týden v Londýně. Do oka nám už při brouzdání instagramový profilem londoncoffeeshop padl Grind. Dnes již takových Grindů najdete po Londýně více, ten původní, první, který nastartoval svůj úspěch se však nachází kousek od Liverpool Street Station. Tedy jsme ho měli poslední den po cestě. Náhoda? Nemyslíme si.


Shoreditch Grind vznikl v roce 2011 a na svědomí jej dvojice kluků, David Abrahamovitch a DJ Kaz James, který v kavárně vytvořil dokonce hudební studio. To hostilo hvězdy jako jsou Tinie Tempah nebo Sam Smith. A Jak řekl Sam: “I f***ing love this place”. A my mu naprosto rozumíme. Dodnes se klukům podařilo získat pro své kavárny takové prostory, jako je například budova naproti Bank of England nebo spot v SOHO. Už od vchodu je poznáte. Spojují je bílé plochy i červené světelkující nápisy. Skvělá káva. Příjemné prostředí. Hipsterský look.


Z časových důvodů jsme stihli akorát jedno capuccinno a jeden flatwhite, nicméně obojí splnilo naše očekávání. A strašně moc se nám odtamtud nechtělo odcházet. Tak zase příště!


A co vy, už jste při svých toulkách Londýnem narazili na jeden z Grindů? 🙂

Napsat komentář