BERLIN 2017, DEN 1

Jak už asi víte z našeho Instagramu, první březnový víkend jsme strávili v našem milovaném Berlíně. Spolu s kamarády Filipem (@filipisturtle) a Verčou (@verulenka) jsme navštívili naše oblíbená místa, projedli spoustu peněz a udělali si spolu skvělý fotky i video. Fotky z prvního dne jsou tady.

Přijeli jsme v sobotu. Jednou z prvních našich zastávek bylo obchodní centrum Mall of Berlin. Popravdě, dali jsme si pouze oběd, zkusili sehnat sluneční brýle, a vyrazili do víru velkoměsta. Ale je to tam moc prima.

Dalším místem, jehož návštěvu jsme rezervovali už v Praze, byla vyhlídková kopule na budově Říšského sněmu v Berlíně. Díky skvělýmu počasí bylo vidět opravdu daleko.V podvečerních hodinách naše kroky vedly k Braniborské bráně. Západ slunce k tomu byl kouzelný. Na pár minut se totálně zatáhlo, naštěstí než jsem došli k dalším památkám, nebe bylo zpět vyjasněný.
Cestou na Alexanderplatz…

A pak přišel čas na večeři. Vybírali jsme fakt dlouho, až jsme nakonec vsadili na jistotu. Vapiano. Pochutnali jsme si všichni čtyři.
A ještě poslední večerní fotka! Počasí nám fakt přálo, bylo teplo, a noční život v Berlíně je prostě něco nepopsatelnýho. Sledujte bedlivě Facebook a Instagram, už brzy vyjde druhá porce fotografií!